• 356 Paylaşım
  • 5 Yorum

Hamile Giyim Markaları 2017

ilknur

Hamile Giyim Markaları 2017

Hanımlar bende bir hamile biri olarak sizler ve kendim için yaptığım hamile giyim markaları araştırmasını paylaşmak işlerinizi kolaylaştıracaktır diye düşünmekteyim. Türkiye bir tekstil cenneti diyebiliriz. Genellikle Türkiye üzerinden hamile giyim markalarını paylaşmaya çalışacağım. Hem çok ünlü tanınmış markaları hem de henüz adı duyulma aşamasında olan firmaların listesini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Hamile Giyim Markaları Listesi :

1 ) Lc Waikiki Hamile Giyim

LC Waikiki firması Türkiye'de faaliyet gösteren en köklü firmalarından birisidir. Hamile giyim alanında da birçok seçeneğe sahip olan LC Waikiki firmasını ben 1 numaraya almak istedim.

2) Defacto Hamile Giyim

Defacto firması internet üzerinden satış yapan hamile giyim mağazaları arasında yine en çok tercih edilen Türkiye üzerinde faaliyet gösteren köklü tekstil firmalarından birisidir. Yalnız LC Waikiki kadar çok fazla ürün çeşidine sahip değildir.

3 ) H&M Hamile Giyim

Çok fazla hamile giyim çeşidine sahip firmalardan birisi de H&M Firmasıdır. Benim giyeceğim tarzda çok fazla seçenek göremesemde sizler için yine de farklı çeşitlerin bulunduğu hamile giyim kreasyonlarını görebileceğiniz internet siteleri ve koleksiyonları bulunmaktadır.

4 ) Bonprix

Hamile giyimine yönelik çok fazla seçenek bulunduran başka bir hamile giyim markası ise bonprix firmasıdır. Gerçekten hem çok güzel koleksiyonların bulunduğu hemde fiyat açısından uygun bir internet siteleri mevcut. Ben alışverişlerişlemi genellikle bu site üzerinden yapıyorum.

5 ) Modanisa

Modanisa'yı bilmeyeniniz yoktur. Sürekli televizyon reklamlarında izlediğimiz modanisanın tesettürlü hanımlar için çok güzel koleksiyonları mevcuttur. Hamile giyim fiyatlarının uygun ve çeşitlerinin bol olması bu firmayı da enler listesinde yer almayı hak ettiğini düşündürüyor bana. Hamile giyim markaları arasından tesettür için en çok bu firmayı tavsiye ediyorum.

6 ) E-Gebe

E-gebe firmasını çok fazla duymamıştım. İnternette hamile giyim modelleri ararken markalar arasında bu firmayı da gördüm. Fiyatları bana biraz pahalı geldi ama daha önce bu firmadan alışveriş yapmadım. Ürün kalitesine göre fiyatı yüksek olabilir. Tecrübeli olanlar yorum bölümünden paylaşırsa bilgi sahibi olabiliriz.

Yorumlar ( 0 )

Cevap Yazın

Cevap Yazabilmek için ! Kayıt Ol