Hamile Khloe Kardashian Sweatshirt Tercih Ediyor

Khloe Kardashian Amerikada sık sık televizyona çıkan bir ablamızdır. Yakın zamanda hamileliği dünya gündemine oturmuş olup günlerce Khloe Kardashian Hamile haberi yaptılar. Bizde hamile giyim sitesi olduğumuz için Khloe Kardashian hamilelikte neler giyer diye merak ettik.

Khloe Kardashian Hamile Modası


Dünya gündemini bir anda kendi üstüne çeken Khloe Kardashian hamilelik modası söz konusu olduğunda sınıfta kaldı. Khloe Kardashian, NBA yıldızı sevgilisi Tristan Thompson'un moda el kitabından çıkmış gibi görünüyor. Hamilelikte verdiği pozlarda genellikle hiphop tarzı kıyafetleri seçtiği dikkatimizi çekti.Resimde gördüğünüz gibi tam bir hiphopcu tarzı var. Sevgilisinin tarzı da bu kıyafetlere yakın desek yanlış söylemiş olmayız sanırım. Ünlü yıldız Khloe Kardashian pazartesi günü Kaliforniyada bir stüdyo'dan çıkarken görüldü. O gün üzerinde gri çizgili bir pantolon, taşlı  büyük siyah bir gözlük, bol bir sweatshirt giymiş haliyle objektiflere yakalandı.

Ayrıca söylemeden geçmek olmaz. Elinde görmüş olduğunuz zeytin rengi Hermes Birkin marka çantasını bebeğini fotoğrafçılardan gizlemek için kullandı.

Khloe Kardashian Kaç Aylık Hamile


Khloe Kardashian, Tristan Thompson'dan bir erkek çocuk beklediğini açıkladı. Ayrıca öğrendiğimiz kadarıyla 5 aylık hamile olduğu yönünde dedikodular dönüyor. Khloe Kardashian takipçileriyle bilgi paylaşmayı oldukça fazla seviyor. Bunu instagram hesabını kontrol ederek görebilmeniz mümkün.

Khloe Kardashian, hemen hemen her anını instagram hesabında paylaşmaktadadır. Geçenlerde yine bir stüdyodan çıkarkan paylaştığı karnının açıkça belli olduğu bir fotoğrafa inanılmaz sayıda beğeni ve yorum gelmişti.

Khloe Kardashian'ın Kardeşi de Hamile mi ?


Evet sevgili takipçilerim. Bir diğer ilginç haber ise khloe kardashian hamileliğini açıkladıktan günler sonra küçük kardeş Kylie Jenner'da hamile olduğunu açıkladı.

Hamile Khloe Kardashian Game Of Thrones

Her ne kadar Kardashian bebeğinin yumruklarını gizlemek için gevşek, koyu renkli giysiler giymiş olsa da, Cadılar Bayramı'nda dışarı çıktı. Game of Thrones'un Daenerys Targaryen'ı Thompson'un Khal Drogo'suna giydirdi; karnaval kostümü ile tamamlandı.

Khloe Kardashian son olarak ne yaptı diye merak ediyorsanız eğer, en son kardeşi Kourtney ile birlikte snapchat programı üzeriden takipçileriyle vakit geçiriyordu. Khloe kardashian takipçilerine hamileliği hakkında eğlenceli paylaşımlarda bulunuyordu.

Yorumlar