Sevgili Kombinleri Yeni Sezon Modelleri

Sevgili Kombinleri son zamanlarda çok popüler olmaya başladı. Karı koca veya sevgili genç çiftler tarafından sevgili kombinleri daha çok tercih edilmektedir.

Gezmeye veya kutlamalara giderken genelde daha çok tercih edilen sevgili kombinleri, bulunduğu ortamda kısa sürede popülaritenizin artmasını sağlar. Hatta orada bulunan birçok çifti kıskandıracağını da sizlere belirtmek isterim.

Eşimle daha önce yapmış olduğum sevgili kombinleri tarzı giyimimizle baya bir ilgi çekmiştik. Hatta çevremizdekilerin "harika görünüyorsunuz" demeçlerini bolca duymuştuk. O gün şımarmıştık o yüzden tavsiye etmekte herhangi bir sakınca duymuyorum.

Genelde ülkemizde sevgili kombinleri tarzı şeylere biraz geriden bakıldığının farkındayım. Ancak o havaya girdikten sonra sevgili kombinlerinin devamını arayacağınızı söyleyebillirim.

Şimdi yeni nesil gençler sevgili kombinlerine konularında daha aktif olduğunu görüyorum. Gençler, sevgililer günü veya diğer özel günlerinde birbilerine artık çift olarak giyecekleri hediyeleri tercih etmektedirler.

Ülkemizde yapmış olduğum araştırmalarda sevgili kombinleri konusunda çok fazla model ve bedene uygun seçenekler mevcut. Adamlar sadece sevgili kombinlerine özel koleksiyonlar çıkarmış. Bu da tabi güzel bir durum. Çünkü özel bir alan ve çalışma isteyen bir alanda ülkemiz tasarımcıları sevgili kombinleri konusunda oldukça güzel bir iş çıkartmış.

Yabancı ülkelerde yapmış olduğum araştırma da ise işin ilginci aliexpress sitesi haricinde çok fazla bir seçenek bulamadım. O yüzden genellikle ülkemizdeki modelleri sizlerle paylaştım. Evde, sokakta, özel günlerde çiftiniz ile birlikte giyip dolaşabileceğiniz harika tasarımları sizinle paylaşayım isterseniz artık.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki ; eşinizle veya sevgilinizle yaptığınız kombinleri bana gönderirseniz bunları yayınlamak çok hoşuma gidecektir. Sevgililer kombinlerini  tavsiye ediyorum sizinde işinize yarasın :)

Sizin İçin Seçtiğim Sevgili Kombinleri


Yaptığım araştırmalarda yabancıların koleksiyonlarını çok fazla beğenmedim. O yüzden Türkiye'deki trend olabilecek en güzel sevgili kombinlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım sizler için seçtiğim sevgili kombinlerini sizde beğenirsiniz.

Sevgili Kazak KombinleriSevgili Tunik - Tişört KombinleriSevgili Gömlek Elbise KombinleriFaydalanılan Siteler


Madem sevgili kombinleri konusunda çeşitli fotoğraflar paylaştım. Bunların hangi sitelerde olduğunu da paylaşayım. Sergilenen sevgili kombinleri ürünlerinin bir kısmı modamızbir, bir diğer kısmı ise karmaten firmalarına aittir.

Yorumlar