En Güzel 7 Hamile Elbise Modeli

Hamilelikte kendinizi çok şık ve güzel hissetmek için çeşitli hamile giyim mağazalarını dolaşmanız gerekebilir. Bu da hamile elbiseleri seçerken yüksek bütçe ihtiyacı doğurabilmektedir. Bizde hem hamileyken fazla yorulmayın hem de hamilelikte gereksiz alışveriş yapmayın diye en güzel 7 hamile elbise modelini sizlerle paylaşmak istedik.

Evet hanımlar hamileyken elbise giymek istediğinizi biliyorum. Bu yüzden internet üzerinden sizler için araştırma yaptım. Kendim için hamile alışverişi yaparken siz değerli takipçilerimi de unutmuyorum. İnanın ülkemiz hamile elbiseleri açısından o kadar zengin ki ne kadar şanslı olduğumuzu bir kez daha anladım. Yabancı ülkelerde hamile elbisesi ve hamile elbise modelleri fiyat ve çeşit açısından hem sınırlı hem de pahalı.

Hamile elbiseleri tesettür modelleri ve uzun hamile elbiseleri açısından da çok fazla seçeneğe sahiptir. Modanisa firmasının bu konuda açık ara önde olduğunu düşünüyorum. Tesettürlü hanımlar için daha önceki konumda paylaşım yapmıştım. O yüzden bu konumda tesettürlü hamile elbise modellerini eklemedim. Tesettürlüyseniz linkini paylaştığım o konumu okuyabilirsiniz.

Paylaştığım hamile elbiseler arasındaki kriterlerim hafta sonu gezmelerine uygun ve mevsim koşullarını gözetmeden seçim yaptım. Ayrıca paylaştığım elbiseler işe gidip gelirken de giyinmeye uygun harika tasarımlardır. Daha fazla lafı uzatmadan internette dolaşıp beğendiğim hamile elbise modellerini paylaşalım.

Gemici Kuşaklı Mavi Hamile Elbise
Gemici Kuşaklı Mavi Hamile Elbise modeli Seraphine markası tarafından tasarlanmıştır. Hamilelik öncesinde ve sonrasında mükemmel olan zarif düğüm ön tasarımı, üzerinizde şık bir görünüm sağlayacaktır. Zarif V yaka çizgisi ve ¾ uzunlukta kolları bulunan bu çok yönlü hamile elbisesi her alanda giyinebileceğiniz modeldedir. Bu elbiseyi satın almak için seraphine sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Siyah Hamile Elbise
Klasik siyah hamile elbiseleri herkesin en çok arayıp tercih ettiği bir elbise modelidir. Tercih edilmesinin en çok sebeplerinden bir tanesi de her ortama ayak uydurmasıdır. Bu sağ tarafta görmüş olduğunuz elbise yabancı kaynaklı "A Pea in The Pod" isimli bir firmada bulunuyor. Bu elbise bu sitede yaklaşık 318 TL. Ülkemizde bu elbiseyi 50 TL'ye dahi bulmak mümkündür.

Diğer Hamile Elbise Modelleri
Yorumlar