Zahide Yetiş Hamile Mi 2017 ? Kaç Yaşında ?

Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş kimdir ve zahide yetiş hamile mi soruları sıkça sorulan sorular arasında gelmektedir. Hatta zahide hanımın hamileliği en çok arananlar listesine girmiş. Buradan anladığımız zahide yetişin fanları tarafından ne kadar çok sevildiğidir. Zahide hanım hamilelikle ilgili programlarında bir açıklama yaptı mı onunla ilgili araştırma yaptım. Zahide Yetiş 7 Haftalık hamile olduğu gündeme bomba gibi düştü.


Zahide Yetiş Kimdir ?


Zahide Yetiş Show TV kanalında sunucudur. Zahide yetiş, Show TV ekranlarında Zahide Yetiş'le isimli programı sunmaktadır. Zahide Yetiş isimli sunucunun tam adı ise Zahide Yetiş Arısoy'dur. 7 Temmuz 1973 doğumludur. Zahide Yetiş, Avusturya'nın Viyana şehrinde dünyaya gelmiştir. Tahsin Yetiş ve Ayten Yetiş isimli ebeveynlere sahiptir.

Zahide Yetiş Evli Mi ?


Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş, iş adamı Cem Arısoy ile 2014 yılında evlenmiştir. Evliliği ile ilgili fanlarını çok mutlu eden Zahide Yetiş kocası Cem Arısoyu çok sevdiğini ve çok mutlu bir evliliği olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Zahide Yetiş ile Cem Arısoy'un evliliklerini tüm Türkiye şahit olmuş, günlerce gündemden düşmemişti.

Zahide Yetiş Hamile


17.11.2017 Güncellemesi ***

Hanımlar müjde zahide yetiş hamile ! Dün aldığım bir habere göre zahide yetiş hanımın 7 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Şu anda yakın çevresinden gizlediği yönünde haberler çıkmaya başladı. Zahide yetiş hamilelik ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

İleriki günlerde zahide yetiş hanımın hamilelik yönünde açıklama yapmasını bekliyoruz.

Buradan aşağısını çok okumanıza gerek yok eski bilgilerden oluşmaktadır.

Zahide Hanımı tanımayanlar için verdiğim kısa bilgiden sonra konumuza geri dönelim. Zahide hanımın sosyal medya hesaplarını ve son günlerde yaptığı tv programlarını izledim. Tabi bende çok merak ediyorum zahide yetiş hamile mi diye ancak herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Zahide Yetiş hamile kalmak isteyen birçok seyircisine ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır. Haliyle sevenleri tarafından bolca dua almaktadır. Zahide Yetiş'in programı başladığı zaman reyting rekorları kırdığını artık bilmeyen kimse yok.  Programı kadın erkek genç yaşlı herkes tarafından sevilerek izlenmektedir.

Zahide Yetiş hamile mi değil mi şu anda bende bilemiyorum. Yaptığım araştırma da hamileliği ile ilgili bir paylaşıma rastladım. Umarız öyle güzel haberlerini alırız ve biz fanlarını da sevindirir.

Zahide Yetiş'in sosyal medya hesabı olan twitter'da da baktık ancak herhangi sonuca ulaşamadık. Ancak yeni edindiğim bilgilere göre zahide yetiş hamile olduğu ortaya çıktı.

[video width="640" height="640" mp4="https://www.hamilegiyim.net/wp-content/uploads/2017/10/zahide-yetis-hamile.mp4"][/video]

Zahide yetiş instagram üzerinden de günlük olarak fanları için sıklıkla paylaşım yapmaktadır. Özellikle program önce ve program aralarında konuklarıyla ve kendi elbiselerini çekerek fanlarıyla paylaşmaktadır. Zahide Yetiş Hamile olduğu ve Zahide Yetiş 7 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı.

Zahide Yetişe Mutluluklar Dilerim.

Yorumlar

 1. zahide yetiş hanım programınızı severek izliyorum. İnşallah hamilesinizdir. Sizi çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 2. Zahide yetis hanim insallah guzel haberlerinizi aliriz. Sizi show tv de surekli izliyorum harika bir programiniz var begenerek takip ediyorum

  YanıtlaSil
 3. Bende surekli takip ederim :)

  YanıtlaSil
 4. Zahide hanım merakla bu hafta programınızda böyle birşey var mı yok mu açıklayın. Çok merak ettim :)

  YanıtlaSil
 5. Güneş Hanım23 Ekim 2017 05:40

  Zahide yetiş ,canan karatay hoca ile mide içi omlet yapiyorlar...

  YanıtlaSil
 6. Arzu Yanardağ28 Ekim 2017 12:18

  zahide hanımm anamm nasıl mutlu olurum zahide yetiş hamile diye duysam sizi çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 7. Handan Ataberk28 Ekim 2017 12:32

  ayoll zahide yetiş hamile değil ben hergün programını izliyorum zahide yetiş harika bir program yapıyorsun iyiki varsın

  YanıtlaSil
 8. zahide yetiş 7 haftalık hamile olduğuna çok sevindim gerçekten zahide yetiş hanım 7 haftalık hamileymiş ve çevresinden nazar korkusundan dolayı saklıyormuş.

  YanıtlaSil
 9. zahide ablacim ben eşimin telefonundan yazıyorum bana elbise konusunda cevap yazmadın seni çok seviyorum

  YanıtlaSil

Yorum Gönder