Lierac Çatlak Kremini Detaylı İnceledik

Lierac Çatlak Kremi Nedir ?


Lierac çatlak kremi, hamilelikte, ergenlikte ve aşırı kilo sahibi olunduğunda jel formunda kullanılan topikal formülasyondur.  Lierac çatlak kremi, vücut üzerindeki gerilme ve çatlak izlerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.Lierac çatlak kreminin diğer bir adı da Lierac Phytolastil Jel'dir. Lierac Phytolastil Jel firması bu ürünün Avrupa'nın en iyi çatlak kremi olduğunu iddia etmektedir. Ayrıca aynı firma Avrupa'daki hekimlerin önerdiği 1 numaralı çatlak kremi olduğudur.

Lierac çatlak kremi, Mide, göğüs, kalça ve uyluk bölgelerinizde kullanılabilmektedir. Tipik olarak çatlak izlerinin çıktığı bölgelerde kullanılabilen yağsız bir üründür.

Avantajları Nedir ? • Üreticisi Avrupa'da uzun süredir dermokozmetik alanında faaliyet göstermektedir.

 • Çatlak izlerini önlemek için doğal aktif maddeler kullanır.

 • Ürün tarafından bazı iyi görüşlerin olduğu kanısı hakim.

Dezavantajları Nedir ? • Sadece çatlak izlerini önlemek içindir.

 • Kendi web sitelerinden aldığım bilgiye göre vakaların sadece %84'ünde etki göstermiştir.

 • Para iade garantisi yoktur.

 • Müşterileri arasında çok etkili olmadığını söyleyen geri bildirimler var.

 • Sadece internet üzerinden veya anlaşmalı eczanelerden alabilmektesiniz.

 • Fiyatları biraz pahalıdır.


Lierac Çatlak Kremi Etkisi


Lierac çatlak kremi vücuttaki kırışıklıkları gidermek amacıyla üretilmiştir. Ayrıca kırışıklıklar giderilirken cildinizin yumuşaklığını önemli ölçüde artıracak şekilde tasarlanmıştır. Asıl amacı vücuttaki çatlak izlerinin giderilmesini sağlamaktır.

Hamilelikte, Ergenlik ve Hızlı kilo alımlarında vücutta oluşabilecek çatlak izlerinin önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Firmanın iddialarına göre ; Lierac çatlak kremi ürünlerinin hamileliğin 3. ayından 1 sonraki aya kadar kullanmış 48 hamile kadınların %84 'ünde başarılı şekilde etki ettiği söylenmektedir.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır ?


Lierac Çatlak Kreminin yapısı jel halindedir. Karın, göğüs, kalça veya vücudunuzdaki çatlak bölgelerinize hafifçe masaj yaparak kullanın. Günde 1 veya 2 defa kullanılması önerilmektedir. Doktor tavsiye etmediği sürece kullanmayın. Vücut yapınıza göre doktorunuz önermiş ise hamileliğinizin 3. ayından başlayıp, menstruasyon döneminize kadar kullanabilirsiniz.

Lierac Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları


Lierac çatlak kremi hakkında öncelikle kendi yorumumu yapmak istiyorum. Genel olarak baktığımız zaman Lierac Çatlak Kremi içerisinde özel maddeler barındıran bir üründür. Lierac çatlak kremi hali hazırdaki çatlak izleri üzerinde etkisi yoktur. Ancak oluşabilecek çatlakları önlemek içindir.

Firmanın kendi web sitesinde anlatıldığı gibi her vücutta aynı etkiye sahip olduğunu düşünmüyorum. Bu ürünü kullanım amacınız oluşabilecek çatlak izlerini önlemeye yönelik olmalıdır. Piyasada bu üründen daha etkili formülasyonlar mevcuttur.

Birde şöyle bir gerçek var ki piyasada satılan çatlak ürünlerinin %80  gibi bir kısmı etkisizdir. Hatta bazıları etkisiz olmasının yanı sıra cilde zarar verip, tahriş edebilmektedir. Bu alanda hamilelik vb. süreçlerde kremi kendiniz değil, doktorunuza danışarak vücut tipinize göre seçmesini sağlayın.

Lierac Çatlak Kremi Kadınlar Kulübü


Lierac Çatlak Kremini kullanan kadınlar kulübü forum kullanıcılarınında yorumlarını önemsediğim için onlardan da bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

fikirdelisi isimli üye hamileyken kremini kullandim hemen hemen hergun surmeye calistim ama maalesef catladim.dogumdan sonrada ampulunu aldim 3 kutu bitirdim ama ise yaramadi

Lierac Phytolastil Gel Nasıl Çalışır ?


Formülasyon esas olarak vücudun kollajen ve elastin üretimini uyararak çalışır. Bu, cildi daha esnek hale getirir, bu da çatlak izlerinin oluşmasını engeller. Vücudumuz gerilmeye maruz kaldığında (hamilelik, aşırı kilo alma vs.) elastik yapısını kaybeder. Lierac Phytolastil Gel ürününün çalışma mantığı tam olarak burada devreye giriyor. Bu elastik yapının kendisini koruması için takviye yapmaktadır.

Lierac Çatlak Kremi Üretici Bilgileri


Firma'nın gerçek adı Lierac Laboratories'dir. 1975 yılında Cilt bozuklukları tedavisi ve yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini piyasaya çıkarmaya başladı. Kendi internet sitelerinden aldığım bilgiye göre ilk Fransız dermokozmetik firması olma ünvanını taşıyor.

Lierac firması yapmış olduğu Lierac çatlak kremlerinde maksimum etki ve güvenliği temel almaktadır. Hazırlamış olduğu botanik karışımları ise buna dikkat ederek hazırlamaktadır. Yaptığım araştırma da firma Avrupa'da popüler ancak Amerika'da çok popüler değil.

Lierac Çatlak Kremi İçindeki Maddeler


Lierac çatlak kreminin içerisinde barındırdığı maddeler hakkında çok az bilgiye ulaşabildim. Lierac firmasının web sitesinde yapılan açıklamayı ele alacağım. Lierac çatlak kremi, direk olarak çatlakları hedef alan özel bir yapıya sahiptir.

Lierac Phytolastil Jeli firmaya özel % 35 simyasal-sarmaşık-at kuyruğu tekstüre etme kompleksi içerir. Flavonoidler ve tannoidler açısından zengindir, bu tannoidler vücuttaki elastin ve kollajen sentezini etkin bir şekilde yeniden aktifleştiren bileşiklerdir.

Bu barındırdığı maddeler çatlak izlerinin oluşumunu önler. Cildin esnekliğini ve yumuşaklığını önemli ölçüde artırır.

Lierac Çatlak Kremi Fiyatları


Lierac Çatlak Kremi hepsiburada firmasında 131.99 TL ve Liearac Çatlak Serumu 86,98 TL'dir. Aynı ürünlerden Lierac Phytolastil Gel-Çatlak Jeli n11 sitesi üzerinde 3 lü paket olarak 200 ml olarak satılmaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 178 TL'dir.

*** Burada yazılan bilgiler kesinlikle öneri ve tavsiye içermez. Firmanın web sitesinden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Burada yazılan bilgiler kesinlikle test edilmemiştir. Burada yazılan bilgilerin doğruluğu teyit edilmeden ve doktorunuza danışmadan belirtilen marka ve ilaçları kullanmayın. Bir kişi de olumlu etki gösteren bir şey herkeste olumlu olacak diye birşey söz konusu değildir. Doğabilecek her türlü zarar sizin sorumluluğunuzdadır.

Yorumlar

 1. lierac çatlak kremi diğer sitelerde okuduğum kadarıyla başarılıymış bende denemek istiyorum bu yazı iyi oldu teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Lierac muhteşem çıktı, maskesi krem bazında ve pudra renginde, yıkamıyorsun sadece siliyorsun müthişşş

  YanıtlaSil
 3. Lierac krem tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak formüle edilmiş çok sayıda eşsiz ürüne sahiptir.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder