Hamilelikte Tunik Seçimi

Kadınlar yaklaşık 40 haftalık süreç sonunda annelik duygusunu tatmak için sabırla ve mutlulukla yavrusuna kavuşmak için beklemektedir. Hamilelik döneminde vücut yapısı ve alınan kilolarla birlikte anne adayları kendilerine uygun gördükleri şekilde hamile elbiseleri giyinmektedir. Yapılan istatistiklerde hamile tunikleri genellikle daha fazla şekilde tercih edildiğini görmekteyiz.Hamile kadınlar aldıkları tuniklerin rengine, kumaş kalitesine, markasına ve fiyatına göre tercihlerde bulunmaktadır. Hamile tunikleri içerisinde ülkemizde binlerce çeşit bulunmakta olup, dünya'ya ihraç edilmektedir. Özellikle arap ülkeleri, ülkemiz Türkiye'den her yıl tonlarca hamile tunikleri siparişi etmektedir.

Hamile tunikleri konusu açılmışken henüz tuniğin ne olduğunu bilmeyenler hanımlar için ne anlama geldiğini açıklayalım. Tunik; genelde kadınların pantolon üzerine tercih ettikleri uzun ve bolluk yönünden daha çok tercih edilen gömlek modelidir. Kadınlar karınlarının çıkmalarıyla hem modaya ayak uydurmak hem de hamilelikte kendine yakışan tarzda en uygun kıyafet hamile tuniği olduğu için tercih etmektedirler.

Hamile tunikleri arasında çeşitli markalar bulunmaktadır. Hamile sektöründe önde olan firmalar lc waikiki, de facto, sefa merve vb. gibi markalar açık ara önde en çok satış yapan ünlü hamile giyim markaları arasında yer almaktadır. Bu markaların daha çok tercih edilmelerinin sebebi ise çok fazla model ve renkte ürün sahibi olmalarından dolayı kaynaklanmaktadır.

Hamile tunik modelleri ile ilgili tavsiyelerinizi yorum bölümünden bana ulaştırırsanız sevinirim.

Yorumlar

  1. Tunik seçimi ile ilgili yazımıza yorumlarınızı bekliyoruz...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder