Doğa Rutkay Hamile Mi 2017 ? Evli Mi ?

Güldür güldür show programının sevilen yıldızı doğa rutkay hamile mi 2017 sorusu son günlerde bize çok sorulan sorular arasında gelmektedir. İnsanların bu konuyu merak etmelerinin nedeni ise doğa rutkay hanımın instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraftır.Doğa Rutkay hamile iddiaları instagram paylaşımları ile de sınırlı değildir. Basına yaptığı açıklamalarıyla fanlarını heyecanlandıran Doğa Rutkay'ın bir gazeteye verdiği röportaj olayını anlatalım. Ünlü bir magazin sitesinin muhabirlerinden biri Doğa Rutkay hamile mi şeklinde sorduğu soru üzerine "Artık zamanı geldi, anne olmak istiyorum" şeklinde cevap vermişti.

Doğa Rutkay Hamile


Doğa Rutkay'ın 2017 yılında hamilelik konularında verdiği demeçler bizleri çok ümitlendirmişti. Hatta eşi ile birlikte bir avm gezisinde basın mensuplarına hamile kalmak istediğini açıklamıştı. Doğa Rutkay hamile mi diye bende çok merak etmekteyim.

Doğa rutkay hamile kalmak istediğini açıklamış olsa da şu anda hamile değildir. Doğa Rutkay yeni yaptığı açıklamada hamile olmadığını açıkladı.

Güldür güldür show programı ile Türkiye televizyonlarının en komik kadınları arasında yer alan Doğa Rutkay'dır. Bundan dolayı ekranların sevilen oyuncusunun müjdeli haberlerini duymak bizleri elbette memnun edecektir.

2017 yılının başında doğa rutkay hamile haberleri oldukça çok çıkmıştı. Ben kısıtlı bilgilerden yola çıkarak doğa hanımın hamileliği konusunda elde ettiği bilgiler bu kadardır. Tanımayanlar için doğa rutkay hakkında bilgi vermek isterim.

Doğa Rutkay Kimdir ?


Doğa Rutkay Türk Oyuncudur. Ayrıca program sunuculuğuda yapmaktadır. Ayrıca dev oyuncu Rutkay Aziz'in kızıdır. Annesinin adı Nuran Duru Hanımefendidir. Doğa Rutkay 1.63 boyundadır. 30 ekim 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2017 yılı itibariyle 38 yaşına ayak basmıştır. Doğa Rutkay hamile değildir.

Genellikle babasının adı neden doğa rutkay'ın soyadında diye merak edilmektedir. Hemen sebebini açıklayayım. Rutkay Aziz'in gerçek adı Aziz Rutkay'dır. Bundan dolayı Doğa Rutkay'dır. 2001 yılında Mehmet Ali Alabora ile aşk yaşamıştır. Işık lisesi ve MSU tiyatro bölümü öğrenciliği yapmıştır.

Doğa Rutkay 2002 yıllarında saat 20:00 - 22:00 saatleri arasında matruşka isimli radyo programı yapmıştır. instagram hesabını aktif kullanan ünlü bir oyuncudur. Dilerseniz bir de evliliği ile ilgili bölüme geçebilirsiniz.

Doğa Rutkay Evli Mi ?


2017 yılında hakkında doğa rutkay hamile mi diye haberler çıkan ünlü oyuncu evlidir. Doğa Rutkay'ın evli olduğu eşinin adı Kerimcan Kamal beyefendidir. Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal 2014 yılında evlendiler. Ancak henüz çocukları yoktur. Doğa Rutkay hamile olmadığını açıkladı. Kerimcan Kamal eskiden Kanald Ana Haber'de çalışmaktaydı. Ayrıca izleyenler bilir Bodrum masalı dizinde muzo karakteriyle oynamaktaydı.

[video width="640" height="360" mp4="https://www.hamilegiyim.net/wp-content/uploads/2017/10/doga-rutkay-hamile-mi-2017.mp4"][/video]

Eşi ile birlikte mutlu bir evlilik geçiren Doğa Rutkay hanım muhteşem doğa içerisinde bir evde yaşamaktadır. Stresten uzak ve mutlu bir evlilik yaşadığını belirten doğa rutkay "evlilik güzelmiş, artık tek değilim, eşimli birlikte iki kişiyiz" diye güzel bir evlilik mesajı veriyor.

Bugün kü hamile ünlüler kategorisinde doğa rutkay hanımı konuk ettik. Ne diyelim 3 kişi oldukları günleri mutluluk ve merakla bekliyoruz.

Doğa Rutkay instagram üzerinden sıklıkla paylaşım yapmaktadır. Günlük yaşamındaki eğlenceli anları çekerek fanlarıyla paylaşmaktadır. Doğa Rutkay Hamile değil ancak yakın zaman da hamilelik bilgisi gelirse bu konuyu güncelleyeceğim.

Doğa Rutkay'a Mutluluklar Dilerim.

Yorumlar