Canan Ergüder Hamile Mi ? Kenan Ece ile Evlendi !

Güllerin savaşı adlı dizi ile ismini duyuran Canan Ergüder Hamile mi konusu son günlerin en merak edilenler arasındadır. Canan Ergüder ile aynı dizide rol aldığı arkadaşı Kenan Ece hakkında aşk dedikoları vardı. İzmir'de sessiz sedasız Kenan Ece ile Canan Ergüder evlendi.Canan Ergüder Hamile mi diye merak edenler için, canan ergüder kendi instagram hesabından açıklama yaptı. Kenan Ece ile birlikte çekindiği fotoğrafta karnı hafif çıkmış ve evlilikleri ile ilgili güzel haberi sevenleriyle paylaştı.

Kenan Ece ile Canan Ergüder Evlendi mi ?


Kenan Ece ile Canan Ergüder arasında aşk dedikoları vardı. Zaten bunu kendileri de ret etmemişlerdi. 22 Ekim 2017 tarihinde Kenan Ece ile Canan Ergüder evlendi. Canan Ergüder ile Kenan Ece İzmir ilinde evlendi.

Evliliklerinin ani olmasının nedeni ise Canan Ergüderin hamile olduğu iddialarıydı. Ani bir kararla sessiz ve magazinden uzak olarak dün evlendiklerini öğrendik. Düğün merasimi ise aile arasında Kenan Ece'nin ailesinin evinde gerçekleşti.

Nisan ayında Etilerde yürüyüş yapan Kenan Ece'ye muhabirler Canan Ergüder ile evlenecekmisiniz sorusuna sert bir cevap vermişti. Verdiği cevapta "Böyle bir karar alsak bile size söylemek zorunda değiliz. Bizim özelimiz. Parmağımda evleneceğimize dair bir şey yok." demişti.

Canan Ergüder Hamile Mi ?


Güllerin aşkı dizisinin güzel oyuncusu Canan Ergüder Hamile mi sorusu sorulmaya başlamıştı. Yaptığım araştırmalarda kendi instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada hamile olduğunu açıkladı. Kenan Ece ile evlenen Canan Ergüder hamilelik dolayısıyla mı sessiz sedasız evlendi onu bilemiyoruz.
Canan Ergüder hamile mi diye merak edenler için bir kez daha açıklayalım. Canan Ergüder Hamile. Ayrıca Canan Ergüder hamileliği ile ilgil yaptığı açıklamada "Biz Evlendik. Heyecanla bekliyoruz" dedi.

Canan Ergüder'in açıklama yaptığı fotoğrafta karnının çıktığı açıkça görülmektedir.

Canan Ergüder Kimdir ?


Canan Ergüder, Türk Oyuncudur. 15 Temmuz 1977 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. 2017 yılı itibariyle 40 yaşındadır. Rukiye Ergüderin kızıdır. Üsküdar Amerikan Lisesinde okumuştur. 2005 - 2009 yılları arasında Christopher Burke ile evliydi. Bu düğününü Amerika Birleşik Devletlerinde yapmıştı.

Türk Televizyonlarında Canan Ergüderi Güllerin Savaşı isimli dizide tanıdık.

Kenan Ece Kimdir ?


Kenan Ece, Türk Oyuncudur. 24 Aralık 1980 yılında Dubai'de dünyaya gelmiştir. 2017 yılı itibariyle 36 yaşındadır. 1.8 m boyundadır. Murat Ece'nin oğludur. Avustralya Lisesinde okumuştur. Buradan sonra Amerika'ya eğitim için gitmiştir. Davidson College'de tiyatro ve ekonomi bölümünü bitirdi. Eğitim işlerini bitirdikten sonra hayatına Dublinde 4 yıl süreyle devam etmiştir.

Kenan Ece'yi Ertuğrul 1980, Yüreğine Sor, Magi, Sağ Salim, Çakallalarla Dans 2 gibi filmlerde aldığı rollerle tanıyoruz.

Yorumlar