2017 - 2018 Hamile Kadife Elbise Modelleri

Hamile Kadife Elbise Modelleri, defacto tarafından reklamla yayına girdi. Bu sezonun trendleri arasında önemli bir yere sahip olan kadife elbiseler bence iyi bir başlangıç yaptı bu mevsimlerde.

2017 yılı bitiyor ve 2018 yılına harika hamile kadife elbise modelleri girmek istiyorum. Ben kendi yapacağım alışverişimde güzel bir araştırma yaptım. En güzel hamile kadife elbiseleri instagram üzerinde keşfettim.

İnstagram üzerinde çeşitli butikler tarafından satışa sunulan hamile kadife elbiseleri inceledim. Öncelikle söylemeliyim ki instagram üzerinden incelediklerim hem fiyat hem de kalite açısından çok uygundu.

Defacto tarafından bu yılın kadife yılı olduğu reklamlarını izlemeyeniniz yoktur. Bu reklam beni de çok etkiledi açıkçası. Reklamlarda kadife elbiseleri görünce ben de bundan mutlaka almalıyım dedim.

Kadife Elbise ReklamıKadife Elbise Modelleri


Hamile Kadife Elbiseleri araştırırken şaşırdığım nokta büyük ve yerli firmalar hamile kadife elbise modeli satmadığını gördüm. Birazda alındım açıkçası çünkü son günlerin trend modası neden bizim firmalarda olmaz ki !!! Bende n11 ve instagram üzerinde araştırmamı derinleştirdim.

Eğer yanılıyorsam lütfen bana yorum bölümünden ulaşın ki hatamız eksiğimiz kusurumuz varsa düzeltelim. Benim en çok hoşuma giden kadife hamile elbise modelleri şunlardır :

Even Fashion Hamile Kadife Elbise


Even fashion hamile kreasyonu içerisinde 1 adet kadife elbise modeli bulabildim. Başka sonuçlar da var ancak hamile kadife modeline uyan bir tek bu vardı. Ben beğendim belki sizde beğenirsiniz.Even fashion sitesinde satılan bu "Kadife Kısa Abiye Hamile Elbise" bence görüntü açısından oldukça güzel. Ancak fiyatı bana biraz pahalı geldi. 229,90 TL ile satışa çıkarılan bu elbise İndirimli 189,90 TL fiyattan satılmaktadır. Ayrıca havale yaparsanız 10 % havale indirimi uygulanmak ta ve fiyat 170,91 TL olmaktadır. Kendi fiyatı üzerinden yaklaşık 50 TL gibi bir indirim yapmışlar.

Bu elbise de benim en çok hoşuma giden pliseli kısımları ve kemerleriydi. Rengi de hoşuma gitmedi değil !

N11 Hamile Kadife Elbise


En çok hamile kadife elbise modelini n11 sitesinde bulduğumu söylemeliyim. Türkiye'nin sayılı alışveriş sitelerinden olan n11 sitesinde çok farklı çeşitlerde hamile kadife elbise bulmak mümkün. Bu ürünleri hamile elbiseleri sattığını gördüğüm moda labio adında bir firmanın sattığını gördüm. Detaylarına o site üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bu sitede ürün çeşidi bol o yüzden çok fazla açıklama yapmadan hamile kadife elbise modellerini sunayım.

Paylaşacağım hamile kadife elbise modelleri malesef bunlarla sınırlı şimdilik. Diğer Hamile Elbise Modelleri için kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar