2017 - 2018 Hamile Elbise Sonbahar ModasıYapraklar dökülmeye başlıyor ve anlıyoruz ki Sonbahar mevsimi gelmeye başladı. Hamileler gelen bu sonbaharda muhteşem hamile elbise önerileriyle sizleri mutlu etmek istedim. Sonbahar mevsiminde mağazalarda görebileceğiniz ve en harika tasarım çizgileriyle hamile giyim sektörünün gözde hamile elbiselerinin sonbahar açılışını dilerseniz beraber yapalım. Bu dönemler sonbahar kıyafetleri almak için en heyecanlı ve en mükemmel zamandır.

Kırmızı Hamile Elbise


Sevgili hamileler, 2017 - 2018 yılı sonbahar mevsimi için tasarımcılar kırmızı rengi üzerinde anlaştılar. Max Mara, Prada, Gucci, Oscar de la Renta ve çok daha fazlası, vitrinlerini kırmızı hamile elbiseleleriyle doldurmaya başladılar. Doğumun verdiği mutluluk ve kırmızının sıcaklığıyla hamileler için muhteşem bir birleşim oldu. Moda haftasının parlayan yıldızı kırmızı elbiseler oldu.

Çiçekli Hamile Elbise


Yaz bitti diye çiçekli elbiselerden vazgeçmek yok. Hamile elbise kreasyonları arasında en popüler elbise çeşitlerinden birisi de kesinlike çiçekli hamile elbiseleridir. Sonbahar aylarına girerken ince ve yumuşak yapraklarıyla sonbaharı niteleyen çiçekli elbiseler sonbahar mevsiminde de trend olmaya devam edecektir.

Wrap Elbise Modeli


Wrap elbiseyi biraz açıklamak isterim. Wrap elbise nedir diye soruyorsanız; wrap elbise göbeğinizi gizleyen ince ve esnek V yakalı elbise modelidir. Wrap elbiseler her sezon olduğu gibi sonbahar mevsiminde de hamile giyim sektöründe popüler tercihler arasında olacaktır. Yumuşak, esnek ve giymenin verdiği muhteşem duygu ile hamile elbise modasındaki yeri her zaman sağlamdır. Sadece hamilelik döneminde değil, hamilelikten sonra bebek doğduktan sonra da emzirme içinde wrap elbiseleri kullanabilirsiniz. Wrap bir elbise mutlaka dolabınızda olmalı !

Kazak Hamile Elbise


Sonbahar mevsimine geçildikçe soğuklarda gelmeye başlıyor. Soğuklara karşı vücudunuz çok fazla dayanıklı değilse sizlere kazak türü hamile elbiselerini de tavsiye ederiz. İster kazak hamile elbiseyi tek başına, isterseniz de bir tayt ile güzel bir kombin yapabilirsiniz. Şirin bir cekette kazak hamile elbiseye en çok yakışan kombinler arasında yer almaktadır.

Yorumlar